.

.

Liksnas iela 7, Rīga

CORTEX. Apsardzes un monitoringa sistēmas

Tālrunis: +371 67 505 603

 

Privātuma politika

SIA "Korteks", turpmāk tekstā "Mēs", nopietni ievērojam personas datu konfidencialitāti.

Šī politika nosaka, kā mēs izmantojam un aizsargājam jebkādu informāciju, kuru jūs mums sniedzat, gan personīgi, gan izmantojot vietni www.cortex.eu vai mūsu mobilās lietojumprogrammas (kopā "Servisi"). Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu konfidencialitātes politiku, jūs varat uzrakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai nosūtīt vēstuli uz adresi Līksnas 7, Rīga, Latvija, LV-1003, SIA Korteks.

Ja mēs lūdzam jūs sniegt noteiktu informāciju, ar kuras palīdzību jūs varētu būt identificēts, tad varat būt pārliecināti, ka to izmantos tikai saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Šī politika ir spēkā no 01/05/2018.

 1. 1. Kas ir atbildīgs par jūsu personas datu apstrādi?

Pārzinis un personas datu apstrādātājs ir SIA Korteks, reģistrācijas numurs 40003089064, juridiskā adrese Zilupes 7, Rīga, Latvija, LV-1019, tālrunis 67 505 603, mājas lapa www.cortex.eu.

 1. 2. Informācija, kuru jūs mums sniedzat:

Kad jūs izveidojat kontu mūsu Pakalpojumos, mēs varam savākt tādu informāciju kā jūsu vārds, pieteikšanās vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un uzņēmuma nosaukums, kuru interesēs jūs rīkojaties.

Kad jūs sazināties ar mums personīgi, pa tālruni, e-pastu, online, izmantojot tīmekļa vietnes saziņas veidlapu, sociālos tīklus vai jebkādā citā veidā, mēs varam saglabāt jūsu kontaktinformāciju, kas ir nepieciešama tālākai saziņai ar jums.

 1. 3. Informācija, ko mēs apkopojam par jums:
 2. a) Kontaktinformācija. Kontaktinformācija ir jebkura informācija, kas nepieciešama, lai sazinātos ar jums un izpildītu pasūtījumus un pieprasījumus. Tas ir tāda informācija kā jūsu vārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Mēs varam saglabāt jūsu kontaktinformācijas ierakstu pēc saziņas ar jums.
 3. b) Demogrāfiskā un ģeogrāfiskā informācija. Izmantojot Google Analytics rīku, mēs iegūstam publiski pieejamu informāciju par jums - vecumu, dzimumu, atrašanās vietu un tā tālāk. Šī publiskā informācija palīdzēs mums formulēt piemērotus produktu un pakalpojumu piedāvājumus.
 4. c) Informācija par ierīci. Mēs saņemam informāciju no ierīcēm, kuras pievienojat, lietojot mūsu Pakalpojumus. Informācija, ko mēs saņemam no šīm ierīcēm, var ietvert IP adresi, unikālas ierīces identifikatorus, piemēram, MAC adresi un WiFi tīkla informāciju.
 5. d) statistikas informācija, lietojot pieteikumu. Izmantojot Google statistikas rīkus, mēs apkopojam datus, piemēram, kļūdas ziņojumus, instalēšanas / atinstalēšanas statistiku, izmantošanas aktivitāti, operētājsistēmas versiju un citu informāciju, kas nav personiska. Šī publiskā informācija palīdzēs uzlabot mūsu produkta kvalitāti.

NB! Mēs neizmantojam un neglabājam tehnisko informāciju, kas ir saistīta ar ierīces lietošanu, piemēram, dati par aizsargātiem objektiem, notikumiem, objektu ziņojumiem utt.

 1. 4. Sīkdatnes

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka jūsu ierīcē mēs varam ievietot mazus datu failus - sīkdatnes. Jūs varat izmainīt tīmekļa vietnes pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkdatnee, taču paturiet prātā, ka, ja tas notiek, tas var pasliktināt mūsu vietnes funkcionalitāti.

 1. 5. Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietne var saturēt saites uz citām vietnēm. Tomēr, tiklīdz jūs izmantojat šīs saites, lai pamestu mūsu vietni, jums jāapsver, ka mēs neesam atbildīgi par jebkādas informācijas aizsardzību un konfidencialitāti, ko jūs sniedzat, apmeklējot šādas vietnes, un uz šīm vietnēm šī privatūma politika neattiecas. Jums vajadzētu ievērot piesardzību un apskatīt konfidencialitātes politiku, kas piemērojama attiecīgajai vietnei.

 1. 6. Kādam nolūkam mēs izmantojam saņēmto informāciju?

Mēs pieprasām augstāk minēto informāciju, lai labāk izprastu jūsu vajadzības, nodrošinātu kvalitatīvu un ātru apkalpošanu, jūsu pieprasījumu apmierināšanu, kā arī kvalificēta tehniska atbalsta nodrošināšanu.

Mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus. Mēs varam periodiski izsūtīt reklāmas vēstules par jauniem produktiem, īpašiem piedāvājumiem vai citu informāciju, ko mēs uzskatām par atbilstošu, izmantojot jūsu norādīto e-pasta adresi. Mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu vai tālruni.

 1. 7. Drošība

Mēs cenšamies nodrošināt jūsu informācijas drošību. Lai novērstu neautorizētu piekļuvi vai informācijas izpaušanu, mēs esam izveidojuši atbilstošās apkopotās informācijas aizsardzības procedūras. Tomēr neatkarīgi no tā, kādus drošības pasākumus mēs izmantojam, neviens no viņiem nevar nodrošināt 100% jūsu datu aizsardzību.

 1. 8. Jūsu informācijas pārvaldīšana

Jūs varat ierobežot personas datu apstrādi ar šādām metodēm:

 1. a) Mārketinga informācija. Katrās katras vēstules beigās, ko mēs nosūtam, ir hipersaite "Atteikties no abonēšanas". Kad šī hipersaites darbība ir aktivizēta, jūsu e-pasta adrese tiks automātiski izdzēsta no adresātu saraksta.

(b) Lokācijas dati. Jūs varat neļaut mobilajām ierīcēm koplietot atrašanās vietas informāciju, izmantojot jūsu ierīces operētājsistēmas iestatījumus. Tomēr jūs nevarēsiet pilnībā izmantot mūsu Pakalpojumus, ja atspējosit šo apmaiņu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pat ja jūs atspējosiet atrašanās vietas izmantošanu savā ierīcē, mēs turpināsim saņemt jūsu IP adresi un to izmantot, kā aprakstīts iepriekš.

 1. c) personas dati. Ja jums ir nepieciešams labot vai dzēst jūsu personas datus, lūdzu, uzrakstiet mums uz adresi Līksnas 7, Rīga, Latvija, LV-1003, SIA Korteks, vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., un mēs nekavējoties veiksim nepieciešamās izmaiņas pēc jūsu identifikācijas, lai izslēgtu trešo personu ļaunprātīgas darbības.

Ja jūs uzskatāt, ka visa informācija, kas mums pieder, ir nepareiza vai nepilnīga, rakstiet mums, mēs to nekavējoties labosim.

Mēs nepārdodam, neizplatām un nesniedzam jūsu personisko informāciju trešajām pusēm, ja vien mums nav jūsu atļaujas vai tas nav noteikts likumā.

 1. 9. Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Mēs paturam tiesības periodiski atjaunināt šo Privātuma politiku, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu biznesā. Ja mēs veicam izmaiņas, mēs ievietosim paziņojumu par politikas izmaiņām mūsu vietnē.

Sazinieties ar mums

Korteks, SIA
Tālrunis: +371 67 505 603, Faks+371 67 505 604
Adresse: Liksnas iela 7, Rīga, LV-1003 Latvija
e-pasts:
Tehniskais atbalsts:
 
fb icon 325x325