.

.

Liksnas iela 7, Rīga

CORTEX. Apsardzes un monitoringa sistēmas

Tālrunis: +371 67 505 603

 

Drukāt

CQ-64GSM Sarga kontroles sistēma

Availability: In Stock 0 items
Apraksts

CQ-64GSMrf sistēma ļauj tiešsaistes režīmā pa GSM kanālu kontrolēt apsarga darbu, kura saistīta ar teritorijas vai perimetra apgaitu.

Teritorijas apgaitas laikā informācija par maršrutu tiek nosūtīta no lasītājierīces pa GPRS kanālu uz fiksēto IP adresi un tiek attēlota WinSc programmā.

Komplekts sastāv no:

·    bezkontakta lasītājierīces CQ-64GSMrf;
·    lādētāja;
·    elektroniskām atslēgām RF-ID;
·    programmnodrošinājuma WinSC Demo versija (reģistrācija līdz 3 ierīcēm).
Reģistrēto lietotāju maksimālais daudzums - 16. Teritorijas apgaitas maršruta maksimālais punktu skaits - 64.

Darbības princips:

Lasītājierīcē CQ-64GSMrf reģistrētās bezkontakta elektroniskās atslēgas RF-ID tiek uzstādītās pa apsargājamā objekta perimetru. Apsargs saskaņā ar apgaitas grafiku ar lasītājierīci CQ-64GSMrf veic bezkontakta nolasīšanu no atslēgām, rezultātā iegūta informācija tiek nosūtīta pa GPRS kanālu uz uzraudzības programmu WinSC.

CORTEX CQ-64GSMrf lasītājierīcei ir 4 darba režīmi:

·    Teritorijas apgaitas kontrole pēc punktiem - pieskaroties pie bezkontankta atslēgas tiek izveidota un uz programmu nosūtīta īsziņa.
·    Teritorijas apgaitas izsekošana pēc laika - šajā režīmā īsziņa tiks nosūtīta tikai trauksmes laikā, ja tiek pārkāpts apgaitas plāns vai/un netiek ievērots laika režīms starp maršruta punktiem.
·    Apgaitas maršruta kontrole pēc laika un punktiem -ja netiek ievērots maršruta apgaitas laika režīms tiek veidota trauksmes izziņa un nosūtīta izziņa katru reizi pieskaroties pie bezkontakta atslēgas.
·    Maršruta apgaitas periodiska kontrole pēc laika - kontrolē teritorijas apgaitas periodiskumu (piemēram, katras divas stundas) un izveido īsziņu, ja netiek ievērots teritorijas apgaitu laika intervāls vai teritorijas apgaitas laiks.

CORTEX CQ-64GSMrf lasītājierīces papildus funkcijas:

·    Trauksmes poga - dot iespēju nekavējoties nosūtīt trauksmes īsziņu uz centrālo pulti, ja ir izveidojusies ārkārtas situācija;
·    Lukturis;
·    Ierīces programmēšana notiek ar SMS īsziņu palīdzību.
·    Barošanas/baterijas stāvokļa kontrole.

Ieteicams Sarga kontrolei

Sazinieties ar mums

Korteks, SIA
Tālrunis: +371 67 505 603, Faks+371 67 505 604
Adresse: Liksnas iela 7, Rīga, LV-1003 Latvija
e-pasts:
Tehniskais atbalsts:
 
fb icon 325x325